Sposoby płatności
  1. Ceny towarów w sklepie podawane są w złotych polskich i zawierają wszystkie jej składniki, w tym VAT, cła i podatki. W podsumowaniu zamówienia Klient otrzyma również informację dotyczącą kosztów wybranego sposobu dostawy produktu.
  2. Klient płaci cenę za zamówione produkty, wedle swego wyboru:
    a) gotówką spedytorowi firmy kurierskiej w miejscu dostawy (za pobraniem),
    b) przelewem bankowym na rachunek Sklepu w Alior Banku nr 68 2490 0005 0000 4500 1241 7676 (w tytule przelewu należy koniecznie podać numer zamówienia,
    c) przelewem za pośrednictwem płatności elektronicznej realizowanej w systemie płatniczym Przelewy24.pl przed dostawą. W przypadku wyboru przez Klienta metody płatności w formieprzedpłaty, brak otrzymania płatności na rachunek Sprzedającego lub podmiotów pośredniczących wtransakcji (serwisu Przelewy24.pl) w terminie 2 dni od złożenia zamówienia, spowoduje anulacjęzamówienia. W takiej sytuacji można powtórnie złożyć zamówienia i wybrać inną formę płatności.
  3. Realizacja zamówienia płatnego przelewem lub kartą kredytową rozpoczyna się po otrzymaniu należności za towar.
  4. Sprzedający zastrzega sobie prawo zmiany cen towarów znajdujących się w Sklepie wprowadzania nowych towarów do sprzedaży, przeprowadzania i odwoływania akcji promocyjnych na stronach sklepu, bądź wprowadzania w nich zmian zgodnie z normami kodeksu cywilnego oraz innych ustaw, przy czym zmiany takie nie naruszają praw osób, które zawarły umowy sprzedaży towarów oferowanych przez Sklep przed dokonaniem ww. zmian lub praw osób uprawnionych do korzystania z danej promocji, zgodnie z jej zasadami i w okresie jej trwania.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl